Erkeklere masaj

Herkes iyi bir masajın uygulanmasından hoşlanır, erkeklere masaj terapileri hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyor musunuz? Bu makale kişiye özel masajların nasıl yapılacağı konusunda gereken her detayı sunuyor.

Erkeklere Masaja Özel Salon İstanbul Önerileri

Masajda, özel terapiler uygulanırken kırkbeş dakikalık sürenin aşılmaması önemlidir. Unutmayın ki bir masada yüzü koyun yatan birisine çok uzun bir süre basınç uygulanması rahatsızlık ve zedelenme yaratabilir ve benzeri durumlar ovalama ve dairesel hareketlerle baskı uygulama terapilerinde asla istenmez.

Haftada en az bir veya iki defa masajın yaptırılması vücudunuza çok iyi gelecektir. Çoğunlukla erkeklere özel masajın salonları insanların fiziksel ve mental yapılarını iyileştirmek için çeşitli terapiler sunar. Gerginliğinizin ne kadar azaldığını bu terapiler sırasında göreceksiniz. Haftada iki defa İstanbul erkeklere masaja özel terapilerinizi yaptırın.

Cildinize masajı uygulayacak masöz hizmeti uzmanı terapistiniz yetkin ve deneyimli olmalıdır. Bunun için kıyafetlerinizi çıkarmanız gerekebilir. Özel soyunma odalarında bunu yapabilir ve isterseniz iç çamaşırlarınızı da çıkartabilirsiniz.

Ardından masaja özel masanın örtüsü altına girebilirsiniz. Terapistiniz hazır olduğunuzu bildirdiğinizde odaya girecektir. Erkeklere profesyonel masajın uzmanları rahatlığınız için gerekli özeni göstermektedirler.

Masajınız için randevularınızın düzenli bir şekilde programlanması önemlidir. Erkekler masajı İstanbul terapileriniz ardından kendinizi oldukça yorgun hissediyorsanız, yoğun bir iş programı öncesinde masajla terapi uygulaması yaptırmayın.

Eğer masaja özel terapileri sizin enerjinizi artırıyorsa, dinlenme gününüzde her hangi bir terapi uygulaması yaptırmamanız önerilir.

İstanbulda Erkeklere MasözMasajı gerçekleştirecek terapistiniz işlemine devam ederken nefesinizi tutmayın. Düzenli nefes almadığınız durumda aşırı derecede rahatsız sinir düğümleriniz oluşabilir. Profesyonel olarak erkekler masajı nasıl yapılır konusunu öğrenirken nefes egzersizlerini de ihmal etmeyin.

Terapistiniz düğüm olmuş bölgelere masajı yaparken zorluk çekeceğinden dolayı nefesinizi tutmamanız gerekir. Masajın öncesinde masözünüzden erkeklere özel masaj teknikleri hakkında bilgi alarak terapinizi yönlendirebilirsiniz.

İstanbul erkeklere masajın uzmanlarına erişmek için artık daha kolay

Eğer yeterince su içmezseniz, bu atık maddeler sisteminizden dışarıya atılamaz. Bu nedenle masajınızı yaptırmış olsanız bile vücudunuzda ağrı hissedebilirsiniz.

Su içilmesi masajın vazgeçilmez bir parçasıdır ve bu sayede masaja dair ayırdığınız zamanınız, çabanız ve paranız da boşa gitmemiş olur. 🙂

uygulama terapisi, yumuşak dokulardan lenf sıvısını, laktik asit ve diğer zehirli maddeleri dışarı atar. Masajdan sonra rahatlamış hissedilmesinin asıl sebebi de bu zararlı maddelerin vücut dokularından uzaklaşmasıdır.

Terapistiniz kendi evinde erkekler profesyonel masajla İstanbul hizmeti veriyorsa, genellikle kendi kurallarını uygular. Bu terapilerde de yüzde yirmi oranında bahşiş uygulayabilirsiniz. Eğer erkekler özel masajı salonu çalışanı ise, çalışma kurallarını sorabilirsiniz. Spa merkezi ve salon uygulamalarında ise bahşiş genellikle ücret içindedir.

Egzersiz yapanlar, egzersizlerinizden önce ve sonra kendilerine masajla terapi uygulayabilir ve kasları için sağlıklı gevşeme sağlayabilirler. Egzersiz öncesi, yumruk veya el ile kasları canlandırmak için vuruşlar yapabilir ve bu bölgelere kan akışını hızlandırabilirsiniz.

Egzersiz sonrasında ise, kaslarınıza masajınızı yaparak, gelişmelerini ve yenilenmelerini hızlandırırsınız. Egzersizden ardından germe-açma hareketi yapmayı da ihmal etmeyin!

Kanserle mücadele edenler vücutları için masajla yenilenme terapi uygulaması yaptırabilir. Kanser hastaları, kendilerini halsiz, fazlasıyla stresli ve bitkin hisseder. Bunun nedeni teşhis ve tedavi sürecindeki ilaç uygulamalarına bağlı mide bulantısı ve ardından istifra edilmesidir.

Kansere bağlı semptom ve belirtilerle mücadele için masajın sağladığı terapiler yardımcı olacaktır. Bu sayede kanserle savaşma ve hatta kanseri yenme fırsatınız olabilir.

Sinüs rahatsızlığını giderebilmek için yüzünüze dikkatli bir şekilde masajda yapabilirsiniz. Şakaklara, alına, göz ve burun çevresine nazik bir şekilde erkeklere masaj yapabilirsiniz. İnternette erkeklere masajın nasıl yapılır video aradığınızda şakaklara masajın tekniğini de mutlaka izleyin.

İstanbulda Erkeklere MasajDerin doku masajı uyguluyorsanız eklemlerinizi de masajla terapisine dahil edin. Derin doku masajı ilk uygulamada rahatsızlık hissi verebilir.

Derin doku masajını, kaslarınızı fazlasıyla rahatlatmasından dolayı mükemmel bir seçim olarak değerlendirebilirsiniz. Baskı şiddeti asla çok fazla olmamalıdır.

Her ne kadar erkekler için özel masajların uygulaması güç gerektiren bir durum olsa bile fazla uzun süreli baskı kaslarda ve yumuşak dokularda ağrıya neden olabilir. Bu durum masajın uygulandığı kişiyi özellikle rahatsız eder.

Erkekler için masajların uygulaması özel uzmanlık gerektirir

Yaptırdığınız masajın terapisinden hoşlanmazsanız hemen vazgeçmeyin ve tamamen kafanızdan silmeyin. Her masözün kendine özgü tarzı ve metotları vardır ve doğal olarak her iki masajı gerçekleştiren terapisti birbirinden tamamen farklıdır.

Yakın çevrenizden yeni terapist önerileri alabilir ve onlarla tecrübelerinizi paylaşarak çevrenizdeki en iyi masajın terapistini bütün arkadaşlarınızla birlikte keşfedebilirsiniz.

Masajın uygulandığı kişinin vücudunu anlamak için çaba harcanması gerekir, özellikle de kas ve sinir dokuları için bu gereklidir. Sinir ve kasların hangi bölgelere yayıldığını öğrendikten sonra erkeklere masajın yapma video izleyin ve daha mükemmel bir masajın eşlik ettiği terapileri uygulayacak bilgiye sahip olacaksınız.

Vücudunuzda hangi bölgelerde ne derecelerde ağrılar olduğunu anlayabilir ve bunu masajınızı planlamak için kullanabilirsiniz.

Kendinize en uygun masaja özel uzman ve deneyimli terapistini bulmak için doktorunuzdan tavsiye alabilirsiniz. Çoğunlukla fizik tedavi uzmanları tecrübeleri sayesinde size uzman bir terapist önerebilecek bilgiye sahiptir. Fitness salonunuzdaki antrenörünüze de yakınlardaki özel hizmet uygulayan terapistler hakkında soru sorabilirsiniz. Bu sayede size en uygun terapisti bulabilirsiniz.

Erkekler için masaj İstanbul terapiniz için zamanında spa veya özel salonunda olmanız gerekmektedir. Rahatlamak demek, İstanbul’un yoğunluğunda bile randevunuza geç kalmak demek değildir. Terapistinizin ajandası oldukça dolu olabilir, bu yüzden zamanında salonda olmayı ihmal etmeyin.

Masajların eşlik ettiği terapiler yavaş ve pürüzsüz hareketlerle yapılmalıdır. Teknik olabildiğince güzel görünmelidir. Vücudun rahatlamasını sağlamak masajın asıl amacıdır. Uzun, pürüzsüz ve planlı olarak yaptıracağınız sırt masajları ile vücudunuzdaki stres seviyesini büyük ölçüde azaltabilir ve istediğiniz gevşeme seviyesini yakalayabilirsiniz.

Masajı gerçekleştiren terapistiniz size yapacağı uygulama esnasında cildinize dokunması gerekmektedir. Bu yüzden kendinizi kıyafetsiz olmaya hazırlayın. Masaj rahatlama terapisi size enerji sağlayacaksa stresli bir günün ardından masajların randevusunu almak için iki kere düşünmenize gerek yok.

Egzersiz yapmaktan hoşlanıyorsanız, egzersizden önce ve sonra kaslarınıza mutlaka masajla rahatlama sağlamalısınız. Önceden yaşadığınız masajların terapileri hoşunuza gitmediyse masajların konusunu tamamen kafanızdan silip atmayın.

Bu makale sizi her türlü kötü masajın deneyiminden kurtaracaktır. Bu makaledeki bilgileri kullanarak ve yeni bilgiler de edinerek yıllar içinde harika bir erkeklere özel masaj uzmanı olabilirsiniz.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0