Etiler Masaj

Birisine etiler masaj uygularken sürekli olarak rahat hissetmesini sağlayın. Bu, müşterinizin güvende hissetmesine ve gevşemiş halini muhafaza etmesine yardımcı olur. Ellerinizin yerini güvenle, kademeli olarak değiştirin. Böylece masajı yaptığınız kişi kendisini çok daha rahat hisseder ve terapiden çok daha fazla zevk alır.

İyileşmeye başlayan bir ortopedik sakatlığınız varsa, o bölgenin etrafını ovmanız, sakatlığınızın kesinlikle daha çabuk iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Masajın, vücudunuzun bu bölgesine giden kan miktarını çoğaltacaktır. Bu bölgeyi ovarak temiz kan akışıyla iyileşmeyi hızlandırmış olursunuz. Bu aynı zamanda morlukları asgariye indirmeye yardımcı olabilir.

Hangi tür olursa olsun her masajın tek bir amacı vardır, bu da masaj etiler yaptığınız kişiyi iyi hissettirmek ve gevşemesini sağlamaktır. Terapi kesinlikle buna imkân sağlayacaktır.

Ancak düzenlemelerin de bunda önemli rolü olacaktır. İyi bir masaj hizmeti için güzel kokularla ve mum ışığıyla bir düzenleme yaparak havayı değiştirin ve güzel bir atmosfer yaratın. etiler massage yaptığınız kişiyi rahat ettirecek mükemmel bir masaj masası işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

etiler bölgesinde masaj mutlu son ile biter

Masajı stresten uzak bir yerde yaptığınızdan emin olun. Seansın amacı gerilimi ortadan kaldırmaktır. Çok fazla ses ve dikkat dağıtıcı unsurlar etilerde masaj terapisini zorlaştıracaktır.

Atmosferin rahatlamanıza yardımcı olması gerekir. Huzur veren bir müzikten ve loş ışıktan faydalanarak sakin bir ortam yaratabilirsiniz.

Seansdan önce hafif şeyler atıştırabilirsiniz. Terapisi boyunca isteyeceğiniz son şey şişkinlik hissidir. Hafif ve dengeli bir öğün tüketmeniz en etkili seçenektir.

Masajı yaptığınız kişinin özen gösterilmesini istedikleri tüm bölgeleri ovalayıp ovalamadığınızdan emin olun. Uyguladığınız baskının yarattığı etkiyi görmek için uygulama yaptığınız kişinin yüz ifadelerini izleyin.

Bu konuda uzmanlaşmak uzun zaman alabilir ancak iyi bir etiler özel masaj uzmanı olmanız için gereklidir. Eğer fazla güç uyguladığınızdan dolayı uygulamayı yaptığınız kişinin kaslarının gerildiğini hissederseniz, bu kas kütlelerini rahatlatmanız gerekir.

Hamilelik ihtimaliniz veya hipertansiyon gibi sağlık problemleriniz varsa, seansdan önce bunları bildirmenizde fayda vardır. Etiler masaj yine de güvenlidir ancak uygulamanın yöntemi muhtemelen yeniden ayarlanır.

Bir terapi uzmanı aradığınız rahatlığa kavuşmanızı riske girmeden sağlayabilirler .

Masaj esnasında yapacağınız bazı hareketler hem seanstan daha çok zevk almanızı hem de en iyi kazanımı almanıza yardımcı olur. Uygulama yaptırırken derin nefes alıp vermeye çalışın.

Baskı uygulanırken nefes verin, baskı kalktığında tekrar nefes alın. Bu egzersizin etiler masaj salonu mutlu son ile biteceği mümkündür. Terapiniz üzerinde sayılamayacak kadar faydası vardır.

etiler profesyonel masaj nasıl olur?

istanbulda etiler masözMasaja gittiğinizde, rahatlamak için önemli miktarda para ödemiş olursunuz. Seansa başlamadan evvel tuvalete gitmeyerek masajınızın ahengini riske atmayın.

Etkili bir masaj salonu etiler de, 45 dakika ila 1 saat arası sürer. Eğer masajınızın ortasında tuvalete gitme ihtiyacı duyarsanız bu, seansınızın sonunda tam olarak rahatlayamamanıza sebep olur.

Sağlık merkezine gittiğinizde en yeni uygulamayı önerirlerse yöntemlerini denemekten çekinmeyin.

Bazı spa merkezleri ılık taş ile masaj yaparken, bazıları da çikolata veya yosundan faydalanır.

Bu yöntemler sayesinde masaj terapisinin kas dokunuza, cildinize ve hatta zihninize olumlu etkileri olacaktır. Eğer son derece nazik bir masaj arıyorsanız bunları göz önünde bulundurun.

Bu sporcu yöntemiyle kendi ayaklarınızı ovalayarak masajda uygulayabilirsiniz. Evinizde bulunan küçük bir spor topunuzu ayak tabanınızın altında gezdirerek ayağınıza terapi uygulayabilirsiniz.

Dairesel hareketlerle tüm ayağınıza masaj uygulayın. Ayak taraklarınız hassas olduğu için masajın esnasında bu bölgeye itina gösterin.

Aşağıda verilen öneri ve yöntemler, etiler evde masaj terapisini yaşamınızın değişik bir parçası haline getirmek içindir. Uygulamayı yaptıran ve yapan her kişi, bu şekilde masaj terapisinin çok daha iyi bir hale getirilebileceği anlayışında mutabıktır.

Bu kısa yazı sayesinde, mükemmel uygulama terapileri için gereken önerilerle donatılmış olacaksınız.

Masaj uygularken başparmaklarınızı kullanmaya özen gösterin . Başparmaklarınız, ellerinizin kas dokusuna uygulayacağınız masajlarda kullanabileceğiniz sert bölgesidir. Dikkat edin, haddinden fazla baskı uygulamak, uygulamayı yaptığınız kişiyi rahatsız edebilir.

Masaj uzmanınız size göre sert veya yumuşak uygulaa yapıyorsa bunu söyleyin. etiler masaj fırsat için para ödüyorsunuz. Bu yüzden seansınızın istediğiniz şekilde ilerlemesi için masörünüz fazla veya yetersiz baskı uyguladığında, uygulanacak baskının doğru bir şekilde ayarlanabilmesi için masörünüzü bilgilendirin.

masaj istanbul etiler ile bir adım önde olun

istanbulda etiler masajEğer elleriniz ve ayaklarınızın derisi tamamen kuruysa, bir miktar krem uygulayabilirsiniz , bu kremi aynı zamanda masajlarınızda de kullanabilirsiniz.

Az miktarda kremi, tamamen kuru olan cildinize sürün ve uygulama yaparak iyice yedirin. Ovalamak, kremin derinizin daha alt tabakalarına iyice emilmesini sağlar.

Bu da kesinlikle daha iyi sonuçlar alacağınız anlamına gelmektedir.

Eğer vücudunuzun bütününe etiler ulus masaj yaptıracaksanız, masajınıza başlamadan önce banyo yapın veya en azından ayaklarınızı yıkayın.

Ayaklarınız ve elleriniz gibi dışarı ile temas halindeki bölgelerde çok sayıda mikroorganizma barındırıyor olabilirsiniz. Bu yüzden masaj uzmanınızın, vücudunuzun bu bölgelerini ovduktan sonra aynı şekilde yüzünüze uygulama yapmasını istemezsiniz.

İşiniz oldukça stresli ise masaj evliliğinize de iyi gelebilir. İşte geçirdiğiniz yorucu bir günün ardından eve geldiğinizde, eşinizin size rahatlatıcı bir seans yapmasına izin vermeyi deneyin . Bu hem onu memnun edecek hem de aşkınızı arttıracaktır. Bunun dışında da birlikte kaliteli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır.

etilerde masaj salonu seansınıza gittiğinizde, masajı 4 elle uygulatabileceğinizi biliyor muydunuz? vip masaj ile sizinle aynı zamanda ilgilenen 2 masaj uzmanı olur.

Böyle bir seansın ekstra masrafı beklediğinizden çok daha az olmakla beraber, bu tür bir uygulamanın faydaları kayda değerdir.

Masaj terapisine dair bir gerçek varsa, o da kişiye zevk ve mutluluk vermesidir. Daha iyi bir masör olmak mı istiyorsunuz?

Daha iyi bir masaj mi yaptırmak istiyorsunuz? etiler istanbul masaj terapisinin ilgili kişi için çok daha tatmin edici hale gelmesi, masaj terapisini etiler bölgesinde daha iyi anlamak ve öğrenmekten geçer.

 

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0