Masöz Hizmeti

Uzman bir masöz hizmeti almanız ve rahatlatıcı bir masajla terapi uygulaması sizin için gerçekten eğlenceli bir aktivite olacaktır. Uzman bir salonda veya herhangi bir yerde olmanız fark etmez. İyi bir deneyim için aklınıza tutmanız gereken bazı şeyler vardır.

Bu kısa makalenin devamında masaja ve masözlere ilişkin bilmeniz gereken ve masajın yapılması için gereken bilgileri bulabilirsiniz.

İstanbul Evlere Masöz Hizmeti Hakkında En İyi Öneriler

Masajla terapi uygularken tam gereken miktardaki baskı şiddeti uyguladığınızdan emin olun. Çok fazla uygulamak ve yetersiz bir biçimde uygulamak arasında denge kurmalısınız. Pratik yapmak için kendinize zaman tanıyın. Masajı yaptığınız kişiye baskı şiddeti hakkında sorular sorabilirsiniz. Bu sayede vücut dilini de kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Evlere masöz hizmetinin hakkındaki görüşlerinizi değiştirin. Bu aktiviteyi lüks bir eğlence olmaktansa yenileyici bir iyileştirme randevusu olarak görebilirsiniz. Araştırmaların gösterdiği üzere masajki olmazsa olmadır, terapi hormonal kortizoldeki gerginliği azaltır.

Gençlerde astım semptomlarını ve işaretlerini geriletir. Ek olarak gergin baş ağrıları uzaman bir terapistin elinde tamamen kaybolabilir.

İnsanlar rutin bir masajın sergilendiği terapileri yaptırmak istediklerinde bütün ruh hallerinin ve sağlıklarının tamamen değiştiğini gözlemlemişlerdir. Haftada iki kere ya da daha fazla İstanbul evde masözlük hizmeti almaya çabalayın.

Gerginlik ya da istemsiz yaşanan bir duygu, özel bölgelere olan ovalama hareketleriyle düzeltilebilir. Bütün vücudunuzun rahatlamasını sağlamak için sinir düğüm noktalarına odaklanın. Sinirlerin bittiği yerde düğüm noktaları bulunur, ve internette masöz ilanı sayfalarında da açıklanmaktadır.

Kafanızın üst kısmına , alnınıza, yanaklarınıza ve çenenize derin nefesler almaya başlamadan önce hafif darbelerle vurun.

İstanbulda Masöz HizmetiMasaja uygun özel olarak üretilmiş yağları kullanarak masajınızın uygulanmasını ve terapinizi oldukça keyif verici kılabilirsiniz. Bulabileceğiniz bir çok kaliteli masaja özel yağlar vardır.

Bir tanesini alın ve keyif verici kokular eşliğinde mesaj terapisinin ne kadar huzur verici olduğunu göreceksiniz.

Evlere masöz özel hizmeti verenler beğendiğiniz koku ve yağları terapiniz için özel olarak hazırlayacaklardır. Sırt bölgenizde sinir düğümleri fark ederseniz yumruklarınızla çok hafif bir baskı uygulayarak bu bölgeleri rahatlatabilirsiniz.

İstanbul evinde masöz hizmetinin ayrıcalığını deneyin

Yumruklarınızı top yapın ve düğümlenmiş bölgeler üstünde birkaç dakika çalışın. Düğümler daha derinlerde ise baskı şiddetini arttırarak masajı yaptığınız kişinin daha çok rahatlamasını sağlarsınız.

Sırt bölgenizde ağrı hissediyorsanız, rahatsızlığınızı gidermek için standart sırt masajından daha etkili teknikleri masöz hizmeti İstanbul size sunacaktır. El masajı yaptırmayı deneyin.

Baş parmak ve işaret parmak arasında kalan etli bölgeyi profesyonel masözlük hizmetleri uzmanı dikkatli bir şekilde sıkacaktır. Bu tarz İstanbulda masözlerin hizmeti masajları terapisi, kasların geri çekilmesi veya kas spazmlarının giderilmesi konusunda oldukça yararlıdır.

İstanbul evinde masözün hizmeti terapistiniz sizin üstünüzde çalışırken nefesinizi tutmamaya çalışın. Sinir bozucu düğüm noktalarınız olabilir ve terapistiniz bu noktalara etkili masajı yapamayabilir. Kas ağrılarınızla orantılı bir şekilde nefes almaya çalışın.

Derin bir nefes alın ve gözünüzde rahatlatıcı bir şey canlandırın. Örnek olarak bir manzara fotoğrafı veya bir parça tereyağının güneşte erimesi.

Tutarlı bir masaja uygun terapi yöntemini seçmek yerine, evde masözlük hizmeti terapistinizle birlikteyken rahat olmanız daha önemlidir. Siz rahat olduğunuz zaman gevşemeniz daha hızlı ve daha derin bir şekilde olur. Masaja başlamadan önce kendinize zaman ayırın ve terapistinizle iletişim kurarak onun elleri altında rahatlama ihtimalinizi arttırın.

Masajın uygulaması esnasında evinde masöz hizmetini veren terapistin bir elinin sürekli olarak masajı yapılan kişinin  vücudunun üstünde olaması önemlidir.

Bu sayede kendinizi güvende hisseder ve rahatlama durumunuz bozulmaz. Masöz hizmeti sırasında yavaş ve kademeli olarak, öz güvenli davranacaktır. Ovalama işlemi uygulanan kişi kendisini bu sayede rahat hisseder ve terapiden daha çok keyif alır.

Bazı kadınların bildirdiklerine göre uzun süre boyunca yaptırdıkları en iyi masajla rahatlama terapisinin bir erkek terapist tarafından uygulanmıştır. Seçiminiz ne olursa olsun cinsiyet kalitede önemli değildir.

İstanbulda Masaj HizmetiBütün vücuda masajınızı yaptırmak istiyorsanız, öncesinde ılık suyla bir duş almanız önemlidir.

Bu esnada ayaklarınızın da güzelce temizlemeyi unutmayın. Ayaklar vücutta en fazla kir ve bakteri bulunma olasılığı olan bölgemiz olduğu için temizliği de kritik önemdedir.

Yeterli temizlik olmaması durumunda ayaklardaki bakteriler ovalama sırasında istenmeyen şekilde tüm vücudunuza yayılabilir.

İstanbul masöz hizmeti için önemli ipuçları

Silgisi olan bir kurşun kalem kullanarak kendinize bir el masajı uygulayabilirsiniz. kalemin silgisini kullanarak elinizin etli bölgelerine doğru masajı yapın. Baş parmak yatağına fazladan ilgi gösterin. Silgiyi dairesel hareketlerle elinizde gezdirirken en iyi baskı şiddetini bulmanız gerekir.

Masöz hizmetini evde sunan terapistinizle iletişim halinde olun. Masözünüz sizin düşüncelerinizi okuyamaz, bu yüzden rahatsızlık yaşadığınız ve özel ilgi istediğiniz bölgeleri seans öncesi belirtmeniz gerekir. İş yerinde masabaşı çalışması sonucu sırtınız ve omuzlarınıza ya da uzun mesafe koştuysanız bacaklarınıza özel ilgi gerekir.

Masajın esas alındığı terapilerde bütün kıyafetlerinizden kurtulmak zorunda değilsiniz. Çoğu insan tamamen çıplak kalma konusunda kendilerini rahatsız hissederler. Sizi daha rahat hissettirecekse üstünüzde birkaç parça kıyafet bırakabilirsiniz.

Masöz özel hizmeti verenler bu duruma kızmayacaktır. Masajın amacı rahatlamaktır. Kıyafet yüzünden sinirlenmek bu amaca terstir.

Vücudunuzun iç kısımlarındaki kaslarda gerginlik hissediyorsanız derin doku uzmanına vip masaj yaptırın. Vücudumuzda beş kas sırası bulunur. Bu masajda yöntem olarak vücuttakş bütün kaslara ulaşmayı amaçlanır. Sporla uğraşıyorsanız ya da kolayca geçmeyen kronik gerginlikleriniz varsa bu masaj sizin için harika olacaktır.

Bu yazıyı okuduğunuz zaman vücudunuz ve zihniniz için en sağlıklı masajı bir çok şekilde bulabilirsiniz. Sadece buradaki kolay ipuçlarını uygulayarak sıradaki masöz harika hizmeti İstanbul masajınızın mükemmel olacağından emin olabilirsiniz. İyi bir masajla yetinmeyin, en iyisini isteyin.

Ek olarak  baş ağrısı gerginliği  bir masözün ellerinde anında ortadan kaybolabilir. Ovma yağları kullanarak masajınızın daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Masöz hizmeti randevunuzu ayarlayın ve güveninizi kazanan bir uzmanın ellerinin sizi nasıl rahatlatacağını ve gevşeyeceğinizi fark edin.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0