Özel Masaj

İyileştirici Bir Özel Masaj Terapisi Mi Bulmaya Çalışıyorsunuz? Bu Yöntemleri Deneyiniz

Harika bir masaj için ruh halinizi ayarlayınız. Sırtınızla ilgilenen ellerin olması müthiştir ama daha da ileri gidip daha fazla keyif almak ve huzur bulmak için atmosferi de şekillendirebilirsiniz.

Biraz hafif müzik çalmak ile birlikte birkaç tane de mum yakınız. Bunlar vücudunuz geri kalan kısmının da keyif almasını sağlayacak dikkate değer yollardır.

Masaj alacağınızda elinizden geldiğince tam zamanında orada olmaya özen göstermelisiniz. Seansınıza geç kalma ihtimaliniz stresinizi arttıracak ve aynı zamanda vücudunuzun istanbul özel first class masaj için uygun pozisyonu almasını güçleştirecektir.

Mümkünse 10 dakika önce özel masaj salonu için hazır bulununuz ki mekâna uyum sağlamanızı kolaylaştırdığınız gibi terapinin amacına ulaşmama ihtimalini de azalmasını sağlayın.

Masaj terapisi sunarken, tam olarak aynı hareketi tekrar tekrar uygulamamaya çalışınız. Bu durum yaptığınız masajı sıradan bir hale getirir bu yüzden seans sürecini mümkün olduğunca fazla küçük değişikliklerle tamamlamayı hedefleyiniz.

Yönteminizi ve hatta hareketlerinizi değiştiriniz ki sırtta, boyunda hatta bacakların üst kısmında daha fazla zorlayabilesiniz.

erkeklere özel modern masaj hizmeti detayları burada

özel masajcılarEğer uygulama terapinizden, keyif aldığınız diğer masajlara nazaran çok daha az keyif aldıysanız terapiden tamamen vazgeçmeye niyet etmeyiniz.

Her kişinin kendine özgü tarzları ve hatta taktikleri olduğundan dolayı 2 farklı özel bölge masaj terapistinin de örtüşmeme ihtimali vardır.

Yeni bir terapist için iyi bir dostunuzdan tavsiye isteyiniz ve hatta yaşadığınız deneyimi de onlara tarif ediniz ki böylece masaj terapinizden mümkün olan en fazla keyfi alabilmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışabilsinler.

Uygulama terapinize vücudunuzun arkasında buluna sırtınızın en üst noktalarından başlayınız. Böyle yapmalısınız çünkü bu bölgede kas kütlesi bağları ve etrafına bağlı düğümlerden oluşan sertleşmeler bulunur.

Bu yöntemle masaj yaptığınız kişinin vücudunun rahatlamasını sağlamasına yardımcı olacağınız gibi vücudun diğer farklı bölgeleri için de köprü işlevi görürsünüz.

Şiatsu masaj, rahatsızlık yaşanan boylamın dikkatli bir şekilde sert baskı uygulanması suretiyle gerçekleşmesiyle birlikte başlamasının ardından hızlı bir şekilde bitirilir.

Bu tarz özel relax masaj ilanları ile bulabilir ve detaylı olarak hemen rahatlamaya ihtiyaç duyan yıpranmış kas kütleleriyle başa çıkmak için en iyisidir.

Diğer çeşitli masaj terapilerinin aksine, bu uygulama akabinde kişilerde acı hissi bırakmaz; bunun yerine kendilerini gerçekten de canlanmış ve iyileşmiş hissederler.

Partnerinizle büyüleyici olduğu kadar da rahatlatıcı anlar yaşamak için, uygulama girişiminde bulunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Uygun bir ruh hali yaratmak için mum ışığından yararlanmayı deneyin.

Partnerinizin rahatlaması için birkaç huzurlu şarkı çalın. Ortamı hoş kokulu yağlar yardımıyla tamamlayın.

özel rahatlatıcı masaj teknikleri nelerdir?

Mükemmel bir masöz olmaya gelince ise, mükemmel olabilmek için biraz zamana ihtiyacınız olduğunu unutmamanız gerekir. Tekniğinizi geliştirmek için, iyi bir dostunuza özel 24 saat masaj fiyatları ile özel rahatlatan masaj evde uygulaması yapmayı deneyin.

Yeteneklerinizden emin olduktan sonra partnerinize, O’na uygulama yapmanızı isteyip istemediğini sorun.

Eğer ilk kez seans alıyorsanız, soyunurken masaj terapi uzmanın odada bulunacak ya da bulunmayacak olduğunu kendi kendinize soruyor olabilirsiniz.

Kuzey Amerika’da, terapi uzmanının soyunacağınız esnada ortamı terk etmesi oldukça yaygındır. Genellikle dönüşünü bekliyor olduğunuzdan emin olmak için kapıyı tıklatırlar.

özel masajcılar seansı sonrasında yaptığınız gibi öncesinde de uzanmayı ve dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.

Eğer kas dokularınız sıcak ise en iyi masaj terapisi kesinlikle tahmininizden çok daha fazla etkili olacaktır ve aynı zamanda seansınızın sonunda birkaç dakika boyunca uzanırsanız emin olun kendinizi çok daha fazla güçlü hissedeceksiniz.

Bunların dışında, esnetme hareketleri de kas dokularınızdaki rahatsızlıkların azaltılmasında güvenilir yöntemlerden biri olduğu bilinmektedir.

Kendinize muhteşem bir masaj almak için neler yapmanız gerektiğini artık biliyorsunuz ve bunu kendi başınıza yapmak zorundasınız. Umarız ki bu kısa makale, aramakta olduğunuz şeyi tam olarak anlamanız için gerçekten de açıklayıcı bilgileri tedarik etmiştir.

Yeni keşfetmiş olduklarınızı basit bir şekilde aklınızda tuttuğunuz gibi bir sonraki özel masajlar terapinizi takdir ettiğinizden emin olun.

Kolayca gevşemek ve bir süreliğine her şeyden uzaklaşmayı dilediğinizde, mükemmel bir masajı hiçbir şey yenemez. Uygulama, günlük hayatın getirdiği tüm zorluklardan kurtulmak için olduğu kadar rahatlamak için de harika bir yoldur.

Masaj terapisiyle alakalı daha fazla bilgi edinmek için göz atmaya devam edin.

İşteki uzun bir mesainin ardından ayağınız mı incindi? Kendi kendinize masaj uygulamak rahatsızlığın giderilmesinde yardımcı olacaktır. İyi haber ise, bunu yapabilmek için ek ürünlere ihtiyacınız yoktur.

Eve ulaşın, ayağınızı yukarı doğru kaldırın ve işe koyulun. Ayağınıza uygulamak için bir krem satın alın.

özel masaj evlere elit hizmetimizle

özel masaj ile rahatlayınSeans esnasında yaptığınız hareketler pürüzsüz ve devamlı olmalıdır*. Elleriniz, uygulama yaptığınız kişiye asla ama asla ani hareketler ya da şiddetli baskılar yaptığınız hissini yaşatmamalıdır.

Masaj yağları ellerinizin beden üzerinde rahatça kaymasına yardım etse de, belli kas kütlesi öbeklerini hedef aldığınız hafif şiddetteki baskılarınızı birbiri üzerine ekleyerek devam etmelisiniz.

Yardımcı olduğunuzdan emin olmak için partnerinize nasıl hissettiğini sorunuz.

Kullandığınız yöntem özel elit masaj istanbul terapisi uygulamak ile ilgili olduğunda son derece önemlidir. Başparmağınız, vücut üzerinde küçük daireler çizerek masaj yapmalıdır.

Tamamen gerilmiş kas kütlelerinde olduğu gibi inatçı düğümleri açmak için de avucunuzdaki kemikten faydalanın. Adale dokularını ya da deriyi kesinlikle sıkmayın bunun yerine alternatif olarak büyük bir özenle kısım kısım çalışın.

Seans almadan önce gıda tüketmemeye gayret edin. Gıda tükettikten sonra, şişkinlik ya da ağrı hissine kapılma ihtimaliniz vardır. Bu durum, masaj terapi seansınız boyunca rahat etmenizi kesinlikle zorlaştıracaktır.

Yediklerinizi masaja gitmeden önce tamamen sindirmiş olduğunuzdan emin olun. Böylece seans süresince sizden almanız istenen duruş her ne olursa olsun, kendinizi gerçekten de rahat hissetmenizin önünde herhangi bir engel olmayacaktır.

Seans alırken ya da sunarken etkileşim önemlidir. Masöz hangi sertlikte baskının rahat hissettirdiğini, sıcaklık seviyesinin fazla mı olduğunu, müşterinin herhangi bir ağrı ya da rahatsızlık hissedip hissetmediğini ve hatta ortamın kişi için ideal olup olmadığını soruyor olmalıdır.

Eğer masaj alıyorsanız, yardımcı olmaktan ya da isteklerinizi dile getirmekten şüphe etmeyin.

Seans sunduğunuzda, terapiyi alan kişinin dayanma gücünün farkına varmaya çalışın. Bazı kişiler oldukça fazla duyarlıdır. Kimileri kolayca gıdıklanır ya da fazla katılardır ki bu da özel vip masaj hizmeti istanbul terapisinin arzulanan sonuca ulaşmamasına sebep olur.

Yönteminizi değiştiriniz böylece masaj alan kişi siz ona dokunduğunuzda daha da fazla gerginleşmesin.

Uygulama terapisiyle bir miktar gerginliğinizi atabilir ve hatta rahatsızlıktan kurtulabilirsiniz. Eğer sırt ağrısı çekiyorsanız ya da yüksek miktarda gerginlikten şikâyetçiyseniz normal uygulama terapileri size yardımcı olabilir. Bir dostunuz ya da uzman size masaj çeşitleri sunabilir.

Ayı sıkması yöntemi, gerilmiş omuzları rahatlatmak için şahane bir yöntemdir. Başlangıçta, kollarınızı göğüs kafesinizin üstüne çapraz şekilde yerleştiriniz. Elleriniz ile omuzlarınızı kavrayınız.

Bunun sonrasında omzunuza bastırınız ve bunu 3 kere tekrar ediniz. Her iki omzunuza da aynısını uygulayınız. Ardından özel olarak kollarınızı indiriniz ve bileklerinize ulaşana dek bastırarak masaj yapmaya devam ediniz.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0